KKK

Mida panna selga Dream Holi Festivalile?
Dresscode`i üritusel ei ole, seega soovitame riietuda mugavalt. Lisaks soovitame kanda heledates toonides (valgeid) riideid, sest sellistel riietel on erksaid värve kõige paremini näha. Juhime tähelepanu, et värvilised pulbrid on ohutud nii inimestele kui ka riietele ning on suhteliselt kergesti välja pestavad.

Mis asi on Holi värviline pulber ning kas ta võib olla tervisele kahjulik?
Holi pulbri koostisesse kuuluvad toiduvärvid ning on see on täiesti ohutu nii täiskasvanutele kui ka lastele. Toodet valmistatakse Saksamaal ning pulbrit testitakse ja kontrollitakse regulaarselt. Samuti on olemas kõik vajalikud Euroopa sertifikaadid.

Kuidas on olukord riiete puhastamisega ? Kas pulber jätab püsivaid jälgi?
Käesoleva hetkeni me ei ole saanud tagasisidet selle kohta, et pulber on jätnud püsivaid jälgi. Riiete pesemiseks soovitame kasutada standardseid puhastusvahendeid ning kõige kergem on pesta riided pesumasinas. Väga harvadel juhtudel võivad valgetele asjadele jääda mõningad jäljed, sellisel juhul soovitame korduvalt pesta.

Kas üritusel on võimalik osta t-särke või vahetusriideid?
Ürituse kassades ja toimumiskohas on võimalik soetada soodsaid brand`i t-särke erinevates suurustes. Nendes võite rahulikult nautida lõbusat meeleolu üritusel ning visata õhku värvilisi pulbreid, kartmata määrida enda isiklikke asju.

Kui palju on vaja soetada ürituseks pulbreid?
Meie kogemus on näidanud, et keskmiselt kulub üritusel 3 pulbripakki või isegi rohkem. Kogus on personaalne.

Kas pulbrit on võimalik kergesti välja pesta nahalt ja juustelt?
Jah, pulbrit on suhteliselt kergesti võimalik välja pesta näolt ja juustelt. Väga harvadel erandjuhtudel võib pulber jätta jälgi keemiliselt heledaks värvitud juustele. Mitte mingil juhul ei ole vajalik juuste korduv värvimine. Soovitame pesta juukseid shampooniga mõned korrad ning vajadusel korrata.

Kas üritusel pakutakse ka süüa/juua?
Jah, üritusel on võimalik osta süüa ja juua. Oma toidu toomine üritusele on keelatud.

Kus on võimalik osta pileteid?
Pileteid on võimalik soetada eelmüügist piletikassades. Ka on piletid müügis kohapeal kassades ürituse toimumise päeval.

Kust on võimalik osta värvilisi pulbreid?
Pulbreid on võimalik osta festivalil kohapeal. Kui olete soetanud pileti eelmüügist, mille sisse kuuluvad ka pulbrid, siis saate nad kätte kohapeal pileti ettenäitamisel.

Kas Dream Holi Festivalil on vanusepiirang?
Dream Holi Festivalil vanusepiirangut pole! Tulla võivad kõik, olenemata vanusest! Kuni 6-aastased lapsed on oodatud koos lastevanematega!

Kas võin kaasa võtta enda pulbri?
Ei, kahjuks mitte. Kuna hoolime ümbritsevast keskkonnast ja inimeste tervisest, siis meie festivalil on võimalik kasutada ainult meie sertifitseerituid ja Terviseameti poolt heakskiidetuid pulbreid.

Millal algab üritus ja programm?
Uksed avatakse kell 12.00 ning meelelahutuslik programm algab kell 15.00. Iga täistund viiakse läbi flashmob`e, mille käigus, lugedes 10-st kuni 0-ni, visatakse õhku värvilised pulbrid.

Kas võin kaasa võtta fotokaamera?
Jah, fotokaamerad on lubatud. Juhul kui tegemist on professionaalse kaamera ja professionaalse meeskonnaga, palume see eelnevalt ürituse korraldajaga kooskõlastada.